O noworocznych postanowieniach, planach i marzeniach

0

CZESC

Co roku, odkąd tylko sięgam pamięcią, pierwszego stycznia siadam i zapisuję swoje cele do zrealizowania na najbliższy rok. Chowam je później na końcu kalendarza i koło czerwca do nich zaglądam żeby część odhaczyć, a później znów przy spisywaniu nowej listy. Nie udało mi się jeszcze nigdy odhaczyć wszystkich, a z roku na rok jest ich coraz mniej. Czasem były to błahe rzeczy jak zrobienie kursu czy odwiedzenie jakiegoś miejsca, a czasem zupełnie ode mnie niezależne jak.. np zdanie sesji czy osiągnięcie pewnego pułapu w licznikach blogowych lub youtubowych.

Uwielbiam robić listy planów i postanowień ponieważ zahaczają często i grubo o moje marzenia.Dodatkowo ładnie je przystrajam kolorowymi długopisami, tasiemkami i wszystkim co sprawi,że nabierze to charakteru.

Jakie mam postanowienia w tym roku?

  1. Przeczytać 12 książek. W minionym prawie mi się to udało. Wzięłam się za grube tomiszcza gry o tron i niestety podczas ciąży, chodzenia spać o 21 i otwarcia sklepu gdzieś zaniedbałam sięganie po nie.
  2. Być jeszcze bardziej pozytywnym człowiekiem. Tak zwyczajnie i po prostu. Dawać moim bliskim i wam dużo energii, radości i uśmiechu.

Wiele przez ostatni rok się zmieniło, obchodziliśmy z B pierwszą rocznicę ślubu, urodził się Andrzejek, otworzyliśmy sklep Babyssima, przewartościowałam swoje życie i dużo zmian zaszło na polu przyjaźni – kilka osób zostało odstawionych na boczny tor, a kilka się pojawiło i to tak dobra zmiana,że aż podskakuję z radości na samą myśl o tym:)

Dla mnie to był cudowny rok, rok pełen wrażeń ale i ogromnego skoku w jeszcze większą dorosłość. Mnóstwo odwagi, spokoju i życiowej mądrości, a także pewności siebie mi przybyło. Niesamowicie się z tego cieszę ale także cieszę się z faktu,że jestem tak bardzo tego świadoma.

Co roku wpisuję w taki post jak dziś link do strony w której ludzie wypisują swoje postanowienia noworoczne i można zobaczyć które są bardzo popularne, a także,że nie tylko my je mamy na swoich listach. Zobaczcie co nadal jest na topie, a w komentarzach dajcie znać jakie są wasze postanowienia na najbliższy rok:) Postanowienia noworoczne.

postanowienia-noworoczne-tydzie-C5-84-p-C3-B3-C5-BAniej

Buziaki,

Mademoiselle Zu:)

Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

Leave A Reply