Ważny wybór i przymiarki dla Malucha – Klippan Kiss 2

0
image5CZESC
W trakcie ciąży okazało się,że jest tyle trudnych rzeczy do ustalenia i podjęcia,że aż głowa mała. Nagle wkroczyliśmy w kolejny, trudniejszy etap dorosłego życia. Nie łatwym wyborem było też wybranie fotelika do samochodu bo dla takich laików jak my z Bartkiem każdy wydawał się taki sam.
Na szczęście z pomocną radą przyszła Antoonóvka i Olek (właściciel hurtownii Le-Go), którzy jednogłośnie orzekli: Klippan Kiss 2.
Tak więc pewnego dnia wybrałam się do owej Hurtownii Le-Go w Kielcach, aby przymierzyć fotelik do auta i dowiedzieć się wszystkiego na temat tego modelu, porównać go z innymi i upewnić się,że decyzja o wożeniu dziecka tyłem przez długi czas będzie jedną z najsłuszniejszych jakie podejmiemy.
 
O moich wrażeniach, zachwycie i podstawowych rzeczach na temat fotelików możecie posłuchać w najnowszym Vlogu na który bardzo serdecznie Was zapraszam. Dajcie znać też jakie Wy macie zdanie na temat fotelików i jaki same posiadacie:)
 
Buziaki,
Mademoiselle Zu:)
Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

Leave A Reply