3 dziewczęce stylizacje – SheIn i Romwe

6

ootd24CZESC

Ponieważ dawno nie było postu w sobotę, ba! dawno w ogóle nie było postu, postanowiłam to zmienić. Ostatnio mam troszkę mniej czasu na bloga bo wsysają mnie rzeczy związane z nowym projektem, macierzyństwem, pochłania mnie szkoła rodzenia i częste spanie ponieważ Maluch budzi mnie już o 5, a baterie w organizmie wyładowują się już około 18…

Mam dla Was delikatnie zaległe trzy stylizacje, jedną jeszcze bardzo wakacyjną w odważnym neonkowym kolorze, różową bluzę w której jestem zakochana, jest ultrasłodka i bardzo ciepła,  a także biała bluzkę z prześliczną koronką.

dsc_0252 1dsc_0255 ootd23 dsc_0175

Bluzę znajdziecie TU już za 46zł

Biała bluzkę TU za 42zł

Neonkową sukienkę TU za 56zł.

Buziaki,

Mademoiselle Zu:)

Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

6 komentarzy

  1. Gustavo Woltmann on

    Po prostu podstawowymi dodatkami, żeby wyglądać uroczo są brzuszek albo piesek! Zdjęcia mówią w końcu same za siebie 😉

Leave A Reply