Pudrowa sukienka z rękawem 7/8

0

park5CZESC

Kolejny OOTD! Zeszłotygodniowa, czerwona sukienka tak bardzo się Wam spodobała,że po trzech dniach dostałam informację,że już się wyprzedała i czekają na dostawę. Dziś troszkę skromniejsza i klasyczniejsza propozycja w kolorze pudrowego różu, troszkę podobna krojem do tamtej i odrobinę tańsza. Posiada ona rękawek 7/8 i plisowane załamania z tyłu. Nie nadaje się na bardzo gorące dni ale chłodniejsze wieczoru lub wczesną wiosnę jak najbardziej:) Ja na sobie mam rozmiar S.

DSC_0131DSC_0137DSC_0124DSC_0128Sukienka dostępna na stronie Romwe w kilku rozmiarach. Jak Wam się podoba? Bardziej czy mniej od tej czerwonej?

Buziaki,

Mademoiselle Zu:)

Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

Leave A Reply