Podziękowania dla rodziców i świadków

2

podziekowaniaCZESC

Wesele to czas kiedy wszystko kręci się wokół Pary Młodej, jednak Młodzi chcą często aby uwaga,chociaż przez chwilę, była również skupiona na rodzicach i aby wszyscy obecni goście dowiedzieli się jak ważni są dla nich rodzice. Często mnie pytacie jakie mogą być różne formy podziękowań dla tych ważnych dla was osób. Dziś podpowiem Wam kilka opcji tańszych i droższych, do zamówienia, kupienia ale i stworzenia samemu. Przy okazji część z nich możecie również wykorzystać aby podziękować świadkom za ich pomoc i wsparcie. Na samym dole macie również filmik, jeśli wolicie wersję słuchaną niż czytaną:)

1. Podziękowania słowne i zadedykowanie tańca. Najbardziej popularna forma podziękowań na weselach, która wzrusza, pokazuje ważność i nie wymaga nakładu finansowego.

2. Filmik z podziękowaniami. Taki filmik możecie nagrać na łonie natury i coś na nim mówić lub wyrazić wdzięczność na kartkach z podkładem muzycznym w tle. Można wykupić taki pakiet u kamerzysty ale można również to zrobić we własnym zakresie.

3.Prezentacja ze zdjęć. Prezentacja z zebranych zdjęć z waszego dzieciństwa i późniejszego okresu, a także ze zdjęć rodziców ze ślubu lub ich młodości również świetnie się sprawdzi i jest prosta do wykonania w domowych warunkach.

4. Kolaż ze zdjęć w pięknej ramie. Do zmontowania w każdym programie graficznym, idealny dla rodziców do powieszenia na honorowym miejscu w domu.

5. Kosze prezentowe. Kosze można kupić gotowe lub samemu skomponować. Wiklinowy kosz a w nim łakocie, ulubione książki, filmy, perfumy.

6. Voucher/ bilety do spa, teatru lub na kolację.

7. Wycieczka. Rodzice nie mają czasu wyjechać do spa lub w ulubione miejsce w górach? Zafundujcie im taki weekendowy wyjazd w podziękowaniu!

8.Medale/statuetki. Idealne zarówno dla rodziców jak i świadków, zabawne i oryginalne.

9.Alkohol. Sprawdza się zawsze i wszędzie. Może coś wymyślnego jak pyszny czekoladowy likier lub wiekowe whisky?

Mam nadzieję,że ten post bardzo Wam się przyda:) Jeśli macie jakieś inne propozycje czy pomysły, dajcie znać! 🙂

Buziaki,

Mademoiselle Zu:)

Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

2 komentarze

  1. Nie bywam zbyt często gościem weselnym, dlatego nie mam porównania, ale u mnie za każdym razem były to kosze prezentowe i taniec. Mnie strasznie podoba się opcja filmu lub prezentacji i taką też formę przybiorą kiedyś moje podziękowania 🙂

  2. Jak najbardziej jestem za podziękowaniami rodzicom, u nas raczej to będą statuetki lub coś jeszcze innego może wpadnie do głowy. Jednak oboje stwierdziliśmy, że zrobimy to sami w towarzystwie tylko rodziców, a nie podczas wesela. Powodem jest brak jednego z rodziców. A na weselach na które chodziłam zawsze przeważał taniec lub kosz z prezentami.

Leave A Reply