Jak zrobić proste smoky eye?

1

smokyCZESC

Obiecałam,że troszkę wrócę do makijaży więc słowa dotrzymuję. Dziś kilka słów o smoky, którego wiele osób się boi, a wszyscy o nim zawsze marzą. Jak widzicie na zdjęciu powyżej zmiana jest niesamowita i gwarantuję,że każda z Was będzie w nim wyglądała świetnie:) Jak zrobić proste smoky eye? Zobaczcie poniżej:)

smoky1

Kiziamy buzię kryjącym podkładem, nie może on być byle jak kryjący bo chodzi tutaj o kontrast i gładkość buzieńki. Więc krycie jest ważne. Twarz konturujemy poprzez nałożenie bronzera, różu i rozświetlacza.Oczy są w tym makijażu najważniejsze. Na powiekę nakładamy bazę pod cienie, następnie czarną kredkę aż do załamania oka. Kolejno wklepujemy czarny cień i wszystko rozcieramy. Jak to zrobić zobaczycie na filmiku poniżej. Ważne jest także podkreślenie brwi i delikatne usta. Nie stawiajcie na czerwień jeśli macie czarne oczy, osobiście uważam,że jest tego wtedy za dużo:)

DSC_0129 DSC_0130  DSC_0152

 

Buziaki,

Mademoiselle Zu

Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

1 komentarz

Leave A Reply