Co robię aby codziennie być szczęśliwą i pełną energii?

0

szczescie3CZESC

Pewnie dzisiejszy wpis zaskoczy wiele osób bo dawno we wtorek nie pojawił się filmik, a tu proszę! 😀 Zaskoczenie będzie także tym większe bo napiszę Wam jaki temat został poruszony…

Dziś rano dostałam wiele komentarzy pod zdjęciem mojego outfitu o tym jak fajnie,że tak motywuje, jak fajnie,że jestem taka zadowolona i że wiele z was nie ma dziś humoru, różne problemy z którymi sobie nie radzi etc. Myśli zaczęły płynąć przez moją głowę, siadłam spontanicznie i nagrałam dla Was filmik.

O tym co robię żeby mieć codziennie dobry humor i energię, a także o tym dlaczego uważam,że ludzie inteligentni są bardziej szczęśliwi.

Ludzie wykazujący większą inteligencję od innych mają tendencję do analizowania swojego zachowania, myślenia o innych i nie oczekiwania,że cały świat rozwiąże ich problemy. To,że masz problemy nie znaczy,że jesteś mniej inteligentny/a, bardzo prawdopodobne,że nie znalazłeś/aś sposobu jak szybko sobie z tym radzić.

W moim przypadku było to gdy miałam ok 20-22 lata i nie stało się to w jeden wieczór, był to cykl rozmów wieczorami, tygodniami, a nawet miesiącami z moim dobrym znajomym z innego miasta. Podczas rozmów starałam mu się opowiadać o różnych osobach i sytuacjach, a przez to, całkiem przez przypadek, doszłam do niesamowitych wniosków. Przez to,że próbowałam mu wytłumaczyć dlaczego robiłam czy mówiłam tak a nie inaczej sama to zrozumiałam, bo dopiero wypowiedzenie tego czy napisanie, dało mi możliwość zrozumienia.

Dlatego więc jeśli macie jakiś problem fajnie jest z kimś porozmawiać ale nie oczekując,że ta osoba nam pomoże i go rozwiąże ale, że poprzez ową rozmowę sami dojdziemy do tego jak powinniśmy to rozwiązać. Czasem  trzeba tygodni, a czasem opowiedzenia samemu sobie o czymś byle na głos, jakby się komuś chciało o tym mówić, bo wiadomo,że nie o wszystkim chce się z innymi rozmawiać.

O większej ilości historii opowiedziałam w filmiku dlatego bardzo Was zachęcam do obejrzenia go 🙂

Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie i jak Wy sobie radzicie z problemami.

Buziaki,

Mademoiselle Zu:)

Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

Leave A Reply