Vlog: skrytka pocztowa, obrażony maltańczyk i babskie wyjście

2

mijaczesc dziewczyny

Przyszły pierwsze oznaki wiosny (więcej lub nawet jakiekolwiek słońce) i czas na skończenie ze snem zimowym. Pierwsze kroki jakie wykonałam były do psiej fryzjerki aby zrobiła porządek z moim małym potworem, który nota bene później się obraził ale to możecie zobaczyć w filmiku poniżej.

Założyłam sobie także skrytkę pocztową więc teraz jeśli będziecie chcieli wysłać mi jakiś rysunek lub kartkę z wakacji, bez problemu możecie to robić na :

Zuzanna Bukowska
skr.pocztowa 408
25-001 Kielce 1

Z anegdotek domowych natomiast:

,,Mój mąż grając w jakąś grę:
– o kurcze, kupiłem coś czego nie chciałem.
Ja podnosząc jedną brew do góry:
-znam to uczucie, towarzyszy mi często w galerii…,,

Zróbcie sobie kawkę i zajrzyjcie na filmik!:)

Buziaki,

Mademoiselle Zu:)

Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

2 komentarze

Leave A Reply