Film: Prosty warkocz lina – rope braid

4

włosyczesc dziewczyny

Każda z nas ma mniejszą lub większą obsesję na temat swoich włosów, przeważnie chcemy aby były takie jakie nie zostały stworzone, kręcimy, prostujemy, kombinujemy z szaleństwem.

Ponieważ mój pierwszy filmik o kręceniu włosów prostownicą jest nr 1 na moim kanale, postanowiłam nagrać coś równie przydatnego i szybszego- zaplatany warkocz, który przypomina linę.

Jest to fryzura bardzo wygodna, szybka do zrobienia i przede wszystkim efektownie wygląda. Wiadomo, lepiej się prezentuje gdy tych włosów mamy więcej, jednak nie ważne jaką ilość posiadacie, każdy zwróci na ten warkocz uwagę.

inspiracje6Przyślijcie koniecznie zdjęcia jak Wam wyszła ta fryzurka!

Buziaki,

Mademoiselle Zu:)

Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

4 komentarze

Leave A Reply