Issey Miyake Dancing Pink w odsłonie idealnej fuksji + Seche Vite

7

DSC_0032czesc dziewczyny

Dzisiaj notka paznokciowa z moim najwspanialszym lakierem. Sama nie wiem czemu go rzadko kładę na paznokcie, w końcu kolor ideał, trwałość i nakładanie również.

Słynę z tego,że jak mam jakiś lakier to dobrych kilka lat. Tak naprawdę to tyle aż sam w sobie zdechnie i nie będę go mogła odkręcić. Ten lakier dostałam w zestawie razem z dwoma innymi trzy lata temu(Klik w notkę żeby zobaczyć komplet), dziś otworzony po raz kolejny wygląda i zachowuje się jak dopiero co kupiony.

Dziś w zespole działała odżywka Eveline 8 w 1 a także moja nowość Seche Vite (jestem mega cofnięta z lakierowymi hiciorami). Tak więc paznokcie miałam w 7 minut pomalowane i suche zarazem. Ideał! 🙂

DSC_0029 DSC_0039 DSC_0115

Na jaki kolor wy ostatnio stawiacie?

Buziaki,

Mademoiselle Zu:)

Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

7 komentarzy

  1. Hej piekna ladny odcień lakieru. Jestem ciekawa tego szybko schnącego produktu bo to zmora u mnie i moich paznokci… Odzywka mega szybko wysycha. Ale lakiery, porażka … Trzymaj sie Zu :*

Leave A Reply