Ocieplanie makijażu zimą – złoto z brązem step by step

11

złoto w złocieczesc dziewczyny

Ponieważ zimą nie jesteśmy tak muśnięte słońcem jak w lecie,a mimo wszystko, umówmy się, unikamy solarium, trzeba sobie radzić jakoś makijażem. Dziś przygotowałam dla Was makijaż w którym wyglądam na bardziej opaloną, mimo że za oknem pada śnieg.

Trik jest bardzo prosty, trzeba użyć ciepłych kolorów, brokatowych cieni, ciepłego odcienia szminki i odrobinę bronzera.

Na początku nałożyłam na ruchomą powiekę złoty cień, w zewnętrznym kąciku i w załamaniu powieki dołożyłam czekoladowy brąz lekko rozcierając ku górze. Następnie podkreśliłam dolną powiekę czarnym cieniem lekko go rozdymiając, jednak na górną powiekę przy lini rzęs nałożyłam delikatny złoty eyeliner, który rozświetlił rewelacyjnie spojrzenie. Na sam koniec wytuszowałam rzęsy i makijaż oka gotowy.

DSC_0001-tile DSC_0031DSC_0033  DSC_0046 DSC_0064Buzia została wykonturowana bronzerem, natomiast kości policzkowe muśnięte rozświetlaczem. Usta obrysowałam konturówką i położyłam błyszczyk.

Bardzo Wam polecam używanie wszelkich stonowanych kolorów w połączeniu ze złotem, ociepla to nasze spojrzenie i twarz, wydajemy się bardziej opalone i piękniejsze:)

Buziaki,

Mademoiselle Zu:)

Share.

About Author

Zu. Zu Sarnot. Urodzona 31maja 1988 pod znakiem bliźniąt (tak, właśnie wtedy można wysyłać prezenty). Gaduła, pełna pomysłów, o orzechowych oczach. Miłośniczka ludzi i odnajdywania w sobie coraz to nowszych pasji. Wizażem zajmuje się od kilku lat, na co dzień blogerka i vlogerka, szczęśliwie wykonująca swoje pasje. Zuzanna lubi wyzwania i swoje długie włosy. Pasjonatka życia. Posiada tatuaże i kolczyków akurat tyle,że policzyć je można na dwóch palcach u rąk. Ma trzy miłości męskie – swojego Mężczyzne, Marqueza i Johna Frusciante. We trzech uzupełniają się idealnie zapełniając jej każdą minutę życia.

11 komentarzy

    • Mademoiselle Zu on

      Kochanie, brwi konturuję pędzelkiem sephory, z jednej strony skośny, z drugiej kuleczka. Cień jest z paletki tria zupełnie nieznanej mi marki za dosłownie 7zł, używałam go na poczatku, ponieważ była do zabrania wszedzie i okazało się,że spełnia moje oczekiwania 😉 Do rozcierania używam Hakuro H80 🙂

    • when it comes down to it benifits count. get the most you can ( $,health car,,401keect.) while trying to complete you’re schooling. it’s a start in the right direction. then agaiin you just want to do basic services, or are you looking for book hours, and some serious brain teasers? good luck. if it was to work out for you maybe you can also get some credit hours from work

Leave A Reply